Fonterra – polybutenová trubka nyní v 5-ti dimenzích

Fonterra - ruka

Ať už se jedná o novostavbu, renovaci nebo velkoplošné průmyslové použití – s inovativní polybutenovou trubkou od Viega může být instalace podlahového nebo stěnového vytápění systému Fonterra rychlá a hospodárná. Nyní je k dostání v těchto pěti velikostech: 12 x 1,3 / 15 x 1,5 / 17 x 2,0 / 20 x 2,0 / 25 x 2,3 mm

Flexibilita v každém ohledu 

Dosud nepřekonaná flexibilita a zároveň zachovaná stabilita

v ohybu – a to nezávisle na teplotě při manipulaci: tímto udává tato PB-trubka od Viega měřítka na trhu. Zákazník profituje z komfortu montáže u veškerých instalací – od tenkovrstvé výstavby při renovaci až po velkoplošné průmyslové aplikace.

 

Fonterra_lief_2_174x160px.jpg

 

Ať se jedná o sponkovací systém, rolovací nopové desky, nopové nebo sádrovláknité desky – bezkonkurenční flexibilita Fonterra

PB-trubky pozitivně ovlivňuje montáž každého systému Fonterra. Bez námahy zvládnete i ty nejužší poloměry ohybu  - a to i při nízké teplotě zpracování. Díky materiálu polybuten je Viega PB-trubka enormně flexibilní a přitom stabilní v každém ohybu. To ve výsledku znamená vyšší bezpečnost a příkladný montážní komfort.

 

fonterra-base-roll-15_verlegung_174x160.jpg

 

Nová trubka programu Fonterra může být  - jak je ostatně zvykem - používána se všemi spojkami a instalačními komponentami schválenými pro tento systém. To samé platí i pro lisovací nástroje a čelisti.    

 

Práce s trubkou PB Fonterra je minimálně náročná pro její flexibilitu - tato nesporná výhoda o proti trubkám s hliníkovou vrstvou je potvrzena mnoha instalatéry - nebolí ruce při pokládce podlahového topení.

Při použití např. sponkovacího Teckru je položení podlahového topení doslova hračkou...

 

Přílohy: