Geberit Monolith - nový sanitární modul

2. července 2010

monolith_white_1_2.jpgTechnické a konstrukční vlastnosti sanitárních zařízení jsou v současnosti potlačovány do pozadí. Vzhled moderní koupelny charakterizuje dobře tvarovaná keramika a vhodně sladěné armatury. Použít zabudovanou splachovací nádržku však není možné, ani smysluplné, v každé koupelně. Když je například potřeba vyměnit starou toaletu, obvykle se použije běžně dostupný model tradiční toalety s viditelnou nádržkou.

 

Širší výběr díky novým sanitárním modulům
Geberit Monolith vám nabízí dodatečnou alternativu. Nový sanitární modul pro toalety je možné nainstalovat pouze za minimálních stavebních úprav, stejně jako toaletu s viditelnou splachovací nádržkou. Montáž je jednoduchá a rychlá. Geberit Monolith dodá koupelně moderní vzhled díky tomu, že splachovací nádržka je skrytá za sklem.

Neomezené způsoby použití
Svým elegantním vzhledem je Geberit Monolith perfektní alternativou k toaletám s viditelnou splachovací nádržkou. Jeho kompaktní a flexibilní konstrukce otevírá téměř neomezený prostor pro jeho využití. Tento systém je možné kombinovat se závěsnými toaletami, stejně jako se standardními toaletami stojícími na podlaze. Geberit Monolith je vhodný do každé koupelny a téměř pro každý druh kanalizačního potrubí, přičemž nezáleží na tom, zda je umístěno v podlaze, nebo ve stěně. Jeho kvalitní materiály barevně ladí s prostředím.

Vysoce kvalitní materiály
Při výrobě modulu Geberit Monolith se používají špičkové materiály jako je bezpečnostní sklo nebo hliník. Technické části jsou zhotoveny ve vysokém standardu, na jaký jste u výrobků Geberit zvyklí a dlouhodobá dodávka náhradních dílů je zaručena. Sanitární modul byl navržen jak pro soukromý, tak i veřejný sektor a je k dostání v barvách mátově zelená, černá a bílá. 

Cenami ověnčený design
Elegantní moduly osvěží vzhled každé koupelny. Jejich moderní design vyhoví každému vkusu a již přinesl firmě Geberit mezinárodní uznání - byl oceněn renomovanou cenou iF product design award 2010 a dalšími cenami za design na mezinárodních veletrzích.

 

monolith_3-farbig.jpg 02.jpg

 

Dobré důvody pro Geberit Monolith:

  • Elegantní alternativa k tradičním toaletám s viditelnou splachovací nádržkou
  • Lze napojit na zadní kanalizační potrubí ve stěně i na spodní v podlaze
  • Rekonstrukce bez zásahů do stavební konstrukce - žádné vysekávání starých obkladů, kladení nových obkladů, žádné nečistoty
  • Velmi rychlá montáž bez účasti dalších stavebních profesí - zprovoznění WC během několika hodin
  • Je kompatibilní s mnoha typy závěsných i stojících WC mís a také s Geberit AquaClean 8000/8000plus

Přílohy:

Načítám ...