Lisovna plastů a nástrojárna

Firma Miroslav Chuděj byla založena v roce 1990. V této dobe se firma zabývala pouze výrobou vstřikovacích nástroju. Postupem času a vývojem trhu došlo v roce 1992 k prvnímu rozšírení činnosti a zahájení výroby plastových příchytek. Během roku 1997 se objevily první technické návrhy nových výrobků z kategorie kanalizačních a podlahových vpustí.

 

V roce 2004 získala naše společnost certifikát řízení jakosti dle normy ČSN EN ISO 9001. V dnešní době máme dva hlavní výrobní programy: První z nich je vývoj a výroba plastových příchytek pro upevnění a vedení potrubí z plastu, mědi i plastohliníku, příchytky pro podlahové topení, krytky potrubí atd...

 

Druhým výrobním programem je vývoj a výroba kanalizačních, podlahových, strešních vpustí a lineárních žlabů, které nabízíme v širokém sortimentu s možností uplatnění pro vnitřní i venkovní použití. Tyto výrobky splňují normu ČSN EN 1253 a ČSN EN 124. Jejich výhodou je snadná montáž, vysoká kvalita a přijatelná cena. V dnešní době dodáváme všechny naše výrobky do velkoobchodních sítí po celé České i Slovenské Republice. Rovnež exportujeme do EU i do několika dalších evropských státu.