Montážní prvky Geberit pro sprchy

2. července 2010

duschelement_badezimmerbild_232.jpgSprchové kouty bez vaniček jsou nyní v módě. Ale odtok v podlaze je často vnímaný jako cizí těleso a jeho instalace je náročná. Montážní prvky Geberit pro sprchy v úrovni podlahy mají odtok integrovaný ve stěně. Nové prvky pro sprchy jsou součástí osvědčené systémové technologie Geberit.

 

Odtok ve stěně pro sprchy v úrovni podlahy
Inovativní odtok ve stěně určuje nový trend ve vzhledu sprch v úrovni podlahy. Původní rušivý element v podlaze zmizel - díky přemístění odtoku do stěny působí konečně dlažba podlahy opticky uceleně a jednotně. Touto inovací vnáší Geberit do moderní koupelny jasný čistý design.

Vhodné řešení pro každý typ stěny
Sprchové prvky Geberit je možné použít na stavbách, kde jsou stěny postavené suchým, anebo mokrým procesem. Pro stěny postavené suchým procesem je určený systém Geberit Duofix. Na použití v masivních zděných konstrukcích byly vytvořeny sprchové prvky Geberit Uniflex.

 

 

Vysoká funkčnost
Prvky pro sprchy Geberit jsou nejen stylové, ale také vysoce funkční v souladu s osvědčenou kvalitou Geberit. Jsou vybaveny sofistikovaným systémem těsnění, který zaručuje dokonalou těsnost po mnoho let. Díky vysoké odtokové kapacitě se dokáží vypořádat i s většími objemy vody, například u wellness sprch. Odtok absorbuje 0,85 l vody za sekundu.

 

V jednoduchosti je krása
Pro vynikající kombinaci estetického vzhledu a inovace byly prvky Geberit pro sprchy vyznamenány mezinárodním oceněním 2010 iF international product design award. Zredukované čisté tvary vnášejí nový styl do současného designu sprchových koutů. Viditelná krycí deska je k dispozici ve čtyřech decentních provedeních: Kartáčovaná nerezová ocel, lesklý chrom, alpská bílá nebo pro obklady podle přání zákazníka.

 

shower_4.jpg  01.jpg

 

Dobré důvody pro montážní prvky pro sprchy:

  • Moderní sprchový odtok instalovaný ve stěně
  • Osvědčená systémová technologie Geberit i ve sprchových systémech
  • Spolehlivý těsnící systém
  • Jednoduché čištění pomocí dobře přístupného sítka na zachycování vlasů

Přílohy:

Načítám ...