Souprava pro vhazování tablet do splachovací nádržky

2. července 2010

0.jpg

Tablety pro splachovací nádržky mají oproti přípravkům určeným k zavěšení do WC mísy výhodu v tom, že nejsou vidět a jejich osvěžující účinek je cítit rovnoměrně po každém spláchnutí.

 

Novinka: praktický systém pro splachovací nádržky
Používat WC bloky do splachovací nádržky není složité v případě toalet instalovaných na stěně, ale v případě zabudovaných nádržek do stěny to nelze, protože přístup ke
splachovací nádržce slouží pouze pro servisní účely. Nyní však můžete používat dezinfekční tablety i u toalet se zabudovanou splachovací nádržkou. Zabere vám to pouze pár sekund díky jednoduchému řešení od Geberitu, soupravě pro vhazování tablet do splachovací nádržky. Stačí pouze odklopit tlačítko, vhodit tabletu a tlačítko zaklopit.

Kompatibilní systém pro většinu WC bloků
Souprava se lehce montuje a tvoří volitelné příslušenství pro všechna ovládací tlačítka splachování řady Sigma (Sigma10, Sigma20 a Sigma50). Soupravu je možné namontovat bez použití nářadí. Systém se skládá z upevňovacího rámečku se závěsy a ze záchytné nádobky na tablety do splachovací nádržky. Do záchytné nádobky lze použít téměř všechny běžně dostupné WC bloky.

Dobré důvody pro soupravu pro vhazování tablet:

  • Žádné viditelné závěsné osvěžovače toalet
  • Rovnoměrné rozdělení účinných látek i pod okrajem toalety
  • Komfortní a jednoduchá obsluha

 

 

Načítám ...