Vyberte si budoucnost - vyberte si CF2 Danfoss

3. srpna 2010

Nový bezdrátový řídicí systém podlahového vytápění Danfoss CF2 nabízí optimální maximální spolehlivost a rozšířené funkce v kombinaci s tak snadnou instalací a používáním, jaké jinde nenajdete.

Při instalaci stačí jen připevnit hlavní řídicí jednotku na zeď a zapojit ji do elektrické 230V zásuvky a během pár minut zapojit kabely pohonů. Obousměrná bezdrátová komunikace zaručuje vysokou spolehlivost přenosu a možnost testovat spojení, zda všechna bezdrátová spojení k pokojovým termostatům fungují.

Bezdrátová řešení jsou již v našem každodenním životě přijímána v mnoha případech. Život bez běžných výrobků, jako např. chůviček, bezdrátového LAN, bezdrátových telefonů a připojení Bluetooth, by v dnešní době byl nepředstavitelný, představují technologii budoucnosti.

Systém bezdrátové kontroly CF2 představuje nejmodernější systém s ohledem na individuální kontrolu místnosti.

Vyberte si budoucnost - vyberte si CF2.

 

 

Prostorový termostat s infračerveným podlahovým čidlem - jediný na trhu

Žádný jiný prostorový termostat nenabízí možnost měření teploty povrchu podlahy jako prioritu před teplotou jediné místnosti.
Patent přichází s měřením teploty povrchu podlahy s regulací minimální a maximální hodnoty pomocí infračerveného podlahového čidla.

 

006527o1.jpg

The ECOLOG-institute

Ústav ECOLOG-institute provedl vědecký průzkum elektromagnetických emisí bezdrátového kontrolního systému CF2, který přinesl následující závěry:

  • Pozoruhodně nižší elektromagnetické pole u CF2 ve srovnání např. s chůvičkou nebo Bluetooth
  • Neexistují žádná zdravotní rizika spojená s používáním CF2.

 

006527o2.jpg

Maximální pohodlí

Maximální úroveň pohodlí se stala možností díky měření teploty povrchu podlahy pomocí infračerveného podlahového čidla - společnost Danfoss na toto získala patent!

006527o3.jpg

CF2 - výhodný obchod

Vysoké ceny energií a velké přání na dosažení maximálního pohodlí vedou ke zlepšování účinnosti a kontrole jednotlivých místností vašeho podlahového vytápění. Rozmanité funkce bezdrátového kontrolního systému CF2 pro teplovodní podlahové vytápění vám zaručují maximální pohodlí. Navíc vám pomáhá šetřit čas i peníze při instalaci. Je CF2 opravdu výhodný obchod?

Německá univerzita aplikovaných věd (Fachhochschule Münster) - obor energetika, budovy a prostředí, provedla srovnávací průzkum celkových nákladů na instalaci bezdrátového sytému kontroly jednotlivých místností CF2 a zabudovaného systému kontroly jednotlivých místností.

 

 

Výsledky srovnávacího průzkumu

Průzkum bere do úvahy jakékoliv náklady na instalaci, tj. náklady na materiál, instalaci a dobu programování.

Na příkladu vzorového domu pro DIN EN 12831 srovnávací průzkum došel k následujícím závěrům:

  • V existujících budovách: absolutní úspora 263 € při použití bezdrátového systému CF2 oproti zabudovanému kontrolnímu systému pro jednu místnost.
  • V nových budovách: absolutní úspora 288 € při použití zabudovaného kontrolního systému oproti bezdrátovému kontrolnímu systému CF2. Četné funkční prvky a rychlá instalace CF2 však zůstávají nepřekonatelné.

Kromě rychlé instalace bezdrátový systém CF2 nabízí zajímavé úspory nákladů:

  • Nebudou žádné další náklady z důvodu nového nebo přiděleného umisťování prostorových termostatů.
006527o4.jpg   006527o5.jpg