Sprchové kabinky od Sanswisu

Sanswiss

4. srpna 2015, 16:41 | Kompletní sprchová kabina, jejíž základ můžeme hledat ve využití osvědčených výrobků řady TOP-LINE. Tyto jsou doplněny dvěma bočními stěnami, jednou hladkou a druhou s otvory pro armaturu. Obě jsou vyrobeny z lakovaného 6 mm bezpečnostního skla opatřeného antiplakovou úpravou Aquaperle.

Vážení obchodní přátelé,

dovolte mi, abychom Vám představili zajímavou novinku, se kterou přichází naše společnost Sanswiss Jičín na trh. Jsou to sprchové kabiny MODUL 1400. 

Je to kompletní sprchová kabina, jejíž základ můžeme hledat ve využití osvědčených výrobků řady TOP-LINE. Tyto jsou doplněny dvěma bočními stěnami, jednou hladkou a druhou s otvory pro armaturu. Obě jsou vyrobeny z lakovaného 6 mm bezpečnostního skla opatřeného  antiplakovou úpravou Aquaperle.

V nabídce jsou 2 termostatické systémy sestávající vždy z  baterie a ruční sprchy. Dražší model je navíc vybaven hlavovou sprchou. Celý set doplňuje samonosná vanička z akrylátu vyztužená kovovou konstrukcí a skleněnými vlákny. K dispozici jsou 3 půdorysná řešení: čtvrtkruh 900 mm, rádius 550, dále čtverec 800x800 a 900x900 mm. Z obdélníkových rozměrů můžeme nabídnout 800x1000 a 800x1200 mm.

V přiloženém pdf souboru najdete veškeré informace týkající se vybraných modelů vhodných pro tuzemský trh. Dodací termín celého setu je 7 pracovních dní od objednání.

Přílohy: