ACV - nerezové ohřívače vody

ACV navrhuje, vyrábí a distribuuje inženýrská řešení pro přípravu teplé vody, pro rezidenční a vyšší vytápěcí soustavy od roku 1922.

 

ACV byla založena v Bruselu dne 8. července 1922 skupinou inženýrů motivovaných vyhlídkou dobré finanční investice. Mezi zakladateli byl vynálezce, pan Rupert Castiaux, který namísto kapitálu dal své patenty výměnou za podíl ve společnosti.

V březnu 1928 došlo ke sloučení ACV se společností, která přestala fungovat "SA des Fonderies et Emailleries Sainte Marguerite ". Sídlo této společnosti bylo v Ruisbroeku a ACV tam sídlí dodnes.

Následovalo chudé období, které je známo neustálými finančními problémy. Důvěra rady byla vážně otřesena a mnoho ředitelů odešlo jeden po druhém. Pan Albert Buchet byl jmenován ředitelem ACV v březnu 1929, kde zůstal až do prosince 1968.

V 30 letech došlo k založení několika firem vyrábějících kotle, z nichž někteřé dosáhli velmi rychlého růstu. To byl případ Ideal Standard ve Vilvorde, kde zaměstnávali 1500 lidí.

 

Pod vedením pana Alberta Bucheta, ACV dosáhla velkolepého pokroku. Nový manažer přesně věděl, co společnost potřebuje: myšlenky a další nápady. Díky svým inovativním produktům, společnost přežila krizi 30. let, druhou světovou válku a období rekonstrukce, které následovalo. ACV se přizpůsobila změnám na trhu prostřednictvím rozšíření a zaváděním nových produktů. Jeho synové Pierre a Louis se připojoli k Albertu Buchetovi v roce 1948 a 1959. Pierre Buchet je ve vedení společnosti ještě dnes.

V reakci na vznik topného oleje pro domácí vytápění na počátku roku 1960, ACV udělala revizi celé své strategie. Od té doby se společnost zaměřila na kotle na vytápění, na ohřívače vody a na zásobníky vody. ACV byla jednou z prvních společností, které zavedly nerezové ocelové zásobníky, které vedly k rozvoji jejich jedinečného Tank-in-Tank konceptu.

 

S blížící se polovinou roku 1970, ACV začala vyvážet a úspěšně vyzvala své mezinárodní konkurenty. V 80. a 90. letech byly v nové produktové řadě představeny jako autonomní ohřívače "HeatMaster ®" určené pro komerční a průmyslové aplikace, a kombinované kotle a ohřívače vody s "Delta" určené pro obytné aplikace.

Dnes, se svou komplexní řadou inovativních výrobků, ACV může uspokojit poptávku po moderním vytápění a ohřevu teplé vody způsobem, který je spolehlivý, efektivní, ekonomický a ekologicky šetrný.

 

 

ACV 

Ceník nerezových ohřívačů vody 

www.acv.cz

 

 

 

ACV ceník 2014

223,88 kB

Stáhnout