Atmos

Zplynovací kotle ATMOS na dřevo, Dřevoplyn

 

Ekologické zplynovací kotle pro spalování kusového dřeva

 

Do kategorie zplynovacích kotlů ATMOS na dřevo v provedení Dřevoplyn patří kotle Atmos DC 18 S, Atmos DC 22 S, Atmos DC 25 S, 

foto_fotodole-12.kotel-dc32s_700_-nahled2.jpg Atmos DC 32 S, Atmos DC 40 SX, Atmos DC 50 S a Atmos DC 75 SE, které jsou vybaveny odtahovým ventilátorem, který odtahuje spaliny z kotle do komína a zajišťuje minimální kouření kotle do místnosti během zátopu, přikládání a provozu, a Atmos DC 70 S a Atmos DC 100, které jsou vybaveny tlačným ventilátorem, díky kterému je v těhto kotlích možné spalovat i méně kvalitní dřevo nebo dřevní odpad při zachování vysoké účinnosti spalovacího procesu a minimálního množství škodlivých exhalací.

Přívod spalovacího vzduchu je veden přes otvor v zadní stěně do horní komory, která slouží jako přikládací, a spaliny a dřevní plyn, vznikající generátorovým zplynování paliva, jsou odsávány (příp. tlačeny) přes keramickou zplynovací trysku, do které je přiváděm sekundární vzduch, kde dojde k zapálení dřevního plynu, který dohořívá ve spodní komoře na speciální šamotové tvarovce ve tvaru střechy a po dohoření jsou čisté spaliny pod touto střechou odváděny do svislého kouřového kanálu v zadní části kotle a do komína.

 

Poptat produkt

 

 

  • Ekologické spalování
  • Vysoká účinnost
  • Velká přikládací komora
  • Odtahový ventilátor
  • Chladicí smyčka
  • Jednoduché čištění

 

Proč právě zplynovací kotle ATMOS?

Zplynovací kotle ATMOS patří mezi produkty stejnojmenné společnosti, která patří mezi největší výrobce kotlů na tuhá paliva v Evropě. V našem sortimentu si můžete vybrat kotle čistě na dřevo, dřevo a uhlí, pelety, nebo černé uhlí.

Výkon kotlů se pohybuje v závislosti na použitém druhu paliva v rozmezí od 4,5 kW do 100kW, jsme tedy přesvědčeni, že si vyberete.

 

 

ROZMĚRY

 

atmos-rozmery.jpg

 

 

atmos-parametry.jpg

 

Atmos

Cílem firmy ATMOS je být jedním z nejlepších výrobců kotlů v Evropě. Být firmou, které záleží na své tradici, zkušenostech a značce ATMOS.

Ceník kotlů s ručním příkládáním k nahlédnutí zde:

www.atmos.cz

 

 

 

cenik-pro-kotle-a-horaky-na-pelety_do-31.3.2015_cz.pdf

1 015,66 kB

Stáhnout

 

cenik-pro-kotle-na-drevo--uhli-a-brikety_do-31.3.2015.pdf

344,41 kB

Stáhnout

 

cenik-regulace-acd01-a-gsm-modulu-ab01_2015.pdf

391,10 kB

Stáhnout

 

cenik_nd_2015_cz.pdf

100,34 kB

Stáhnout

 

nahradni-dily_cz_2015.pdf

2 506,54 kB

Stáhnout

 

sestavy-pro-kotle_2015.pdf

1 579,08 kB

Stáhnout